Pora na przełamanie - Zapowiedź 6 kolejki SKALH

W najbliższą sobotę nasza drużyna Prawko-Perfect rozegra na hali MOSiR w Krośnie swój szósty mecz bieżącego sezonu rozgrywek I ligi KALH.

Kolejka - 6 -
Przeciwnik Ekolot
Miejsce Krosno, ul. Bursaki - Hala Sportowa
Termin 6 styczeń 2018 (sobota) godz. 11:15

Po mistrzowskim sezonie 2016/2017 i dobrym pierwszym meczu w obecnych rozgrywkach coś w drużynie Prawko-Perfect się zacięło. W 4 ostatnich meczach straciliśmy 14 bramek, na dodatek strzelając zaledwie 3. Przegrany 2-0 mecz z Krosno Glass był dopiero drugim w ciągu 6 sezonów (84 mecze) występem, w którym nasza drużyna nie zdołała strzelić przeciwnikowi bramki. Wcześniej taka sytuacja zdarzyła się w sezonie 2015/2016 w meczu z ... EKOLOTEM. Poniżej krótka historia naszych spotkań:

• w naszym 3 sezonie (I liga) - pewnie wygrywamy 5:2
  • w naszym 4 sezonie (I liga) - przegrywamy 0:4
  • w naszym 5 sezonie (I liga) - grając w pięciu przegrywamy 3:6

Jako ciekawostkę można przytoczyć fakt, że dotychczasowe potyczki z Ekolotem zawsze rozgrywaliśmy... w 6 kolejce! Jak widać w obecnym sezonie w dalszym ciągu seria ta zostaje zachowana :-)

Najwyższa pora na przełamanie! Miejmy nadzieję, że Prawko-Prefekt przełamie złą passę meczy z Ekolotem, odbije się od dna i zacznie walczyć o jak najwyższą lokatę w obecnym sezonie. Czas powrócić na właściwe tory, znów zacząć cieszyć się piłką i zagrać jak na mistrzów przystało!!!

Na rozgrzanie w chłodne zimowe wieczory naszym sympatykom polecamy gorące kibicowanie swoim drużynom. Liczymy na wasz doping– emocji na pewno nie zabraknie !!!

Autor: TT13