Prawko-Perfect

15.09.2012

Barwy

Opis klubu dodany przez:

Prawko-Perfect - to amatorska drużyna piłkarska występującą w Krośnieńskiej Amatorskiej Lidze Halowej. Pomysł założenia teamu i przystąpienia do rozgrywek powstał pewnego pięknego dnia, podczas podróży "wesołym busem" - na historyczny już niestety - halowy turniej piłki nożnej w centralnej Polsce. Skład zespołu został oparty (i tak zostało do dzisiaj) na samych znajomych i przyjacielach, którzy kochają futbol i wszystko co jest z tym związane, a samo wspólne granie w piłkę sprawia wiele radości. Okazało się, że powstała z tego niezła mieszanka doświadczenia z młodością. Mottem oraz najważniejszym celem drużyny jest czerpanie przyjemności z gry - grając ładny i przyjemny dla oka futsal uzyskując przy tym jak najlepsze wyniki. Samozwańczym kapitanem drużyny został Grzegorz Preisner.

Występy rozpoczęliśmy w 2012 roku - od najniższej klasy rozgrywkowej czyli III ligi. W debiutanckim sezonie od razu zajęliśmy 1 miejsce zdobywając Mistrzostwo III ligi, przy okazji zdobywając wszystkie nagrody i wyróżnienia między innymi za:

• króla strzelców - Marcin Tesznar
  • najlepszego zawodnika - Dawid Tesznar
  • najlepszego bramkarza - Adam Duduś

W II lidze również nie zagrzaliśmy długo miejsca. Sezon 2013 siłą rozpędu, pomimo pojawiających się problemów z frekwencją wynikających z kontuzji, studiów oraz pracy - kończymy kolejnym awansem, tym razem już do najwyższej klasy rozgrywkowej krośnieńskiej halówki.

Pierwszy sezon w I lidze - grając jako beniaminek - dzięki dużej ambicji i wysiłkowi całego teamu kończymy bardzo dobrym wynikiem i osiągnięciem zamierzanego celu jakim było miejsce w pierwszej połówce tabeli - zajmujemy 7 miejsce.

Sezon 2015 był naszym czwartym i jednocześnie pierwszym, w którym nie występowaliśmy w roli beniaminka. Okazał się kolejnym krokiem w dobrą stronę, ponieważ poprawiliśmy lokatę w tabeli - zajmując 5 miejsce.

Przed piątym sezonem nasz TEAM postawił sobie jeden cel - zajęcie miejsca na podium. Jak się okazało rzeczywistość okazała się dla nas jeszcze lepsza... zajęliśmy w rozgrywkach pierwszej ligi KALH w sezonie 2016/17 - PIERWSZE  MIEJSCE !!! Tym samym po raz pierwszy w historii zostaliśmy MISTRZAMI Krośnieńskiej Ligi Futsalu.
Dodatkowo najlepszym zawodnikiem wszystkich lig KALH został - Dawid Tesznar.
Po sezonie wzięliśmy udział w V Finale Futsalowej Podkarpackiej LIGI MISTRZÓW zajmując wysokie 4 miejsce !!!

Przed szóstym sezonem nasz TEAM znalazł się w całkiem nowej dla nas sytuacji - obrony wywalczonego w poprzednim sezonie mistrzowskiego tytułu. Niestety po fazie zasadniczej okazało się, że do walki w grupie mistrzowskiej zabrakło nam 1 bramki... Ostatecznie zajmujemy 1 miejsce w II grupie pierwszej ligi KALH. Dodatkowo, kolejny już raz byliśmy najlepsi w klasyfikacji fair play.

Przed rozpoczęciem siódmego już sezonu Perfekcyjni postawili sobie jeden cel - powrót na podium. Jak się później okazało zrealizowaliśmy cel z naddatkiem: zajęliśmy w rozgrywkach pierwszej ligi KALH w sezonie 2018/19- drugie miejsce !!! Tym samym po raz pierwszy w historii zostaliśmy v-ce MISTRZAMI Krośnieńskiej Ligi Futsalu.
Niejako tradycyjnie - byliśmy najlepsi w klasyfikacji fair play!
Na zakończenie sezonu wywalczyliśmybrakujący nam do kolekcji ostatni skalp KALH czyli Puchar Ligi !!!

Przed ósmym sezonem nasz TEAM postawił sobie jedno z najbardziej fundamentalnych pytań: "grać albo nie grać?", a jeżeli grać - to wobec braku rozgrywek SKALH - gdzie??? Ostatecznie padło na rozgrywki dukielskiej halowej ligi DLH, gdzie byliśmy bezkompromisowi - nie notując żadnego remisu, zajmujemy miejsce tuż za podium.

Co przyniesie kolejny sezon z piłką halową? Trudno powiedzieć - tym bardziej, że na razie mamy więcej niewiadomych niż pewników: czy wystartujemy?, w jakim składzie?, w jakiej lidze?, Odpowiedź na te i inne pytania poznamy już niebawem, bo jesienią 2020 roku. Zatem... do zobaczenia wkrótce ...

Serdecznie zapraszamy naszych sympatyków do czynnego kibicowania nam
na Hali Sportowej - Krosno ul. Bursaki