8 sezon halowych rozgrywek - podsumowanie

Nasza drużyna Prawko-Perfect zajęła w rozgrywkach dukielskiej halowej ligi DLH w sezonie 2019/20 -
czwarte miejsce

Przed obecnym sezonem nasz TEAM postawił sobie jedno z najbardziej fundamentalnych pytań: "grać albo nie grać?", a jeżeli grać - to wobec braku rozgrywek SKALH - gdzie grać?
Ostatecznie padło na rozgrywki dukielskiej halowej ligi DLH, do której zgłosiliśmy się pierwszy raz. Wiązało się to z dużą niewiadomą, ponieważ mieliśmy się mierzyć z drużynami, których wcześniej całkowicie nie znaliśmy.

Sezon rozpoczęliśmy perfekcyjnie - przekonującymi zwycięstwami:

• 7:1 z teamem Iwełka Iwla
  • 7:3 z drużyną Imex Auto
  • 6:1 z ekipą Kraina Wiatraków
  • 12:0 deklasując juniorów Przełęczy Dukla

Niestety w kolejnych trzech spotkaniach - z różnych przyczyn i w różnych okolicznościach - musieliśmy uznać wyższość naszych rywali, a konkretnie: Kompmacher, Dukla Młodsi oraz FK Drustav Svidnik Hrabovcik.
Na koniec pierwszej rundy poprawiamy sobie humory ogrywając 4:3 bardzo dobrą ekipę Tempo Nienaszów.

W rundzie rewanżowej w zasadzie skopiowaliśmy ten sam schemat co w pierwszej - wygrywając z czterema drużynami i niestety przegrywając z trzema. Naturalnie spowodowało to sytuację, w której na koniec sezonu byliśmy zmuszeni zadowolić się - najbardziej nielubianą - pozycją w tabeli czyli tuż za podium.

Ostatecznie zdobywamy 27 punktów i zajmujemy 4 miejsce.
Strzelając 79 bramek zostaliśmy 3 najbardziej bramkostrzelną drużyną ligi.

Po więcej zespołowych oraz indywidualnych statystyk zapraszam do zakładki Wszechczasy

Serdecznie dziękujemy wszystkim dopingujących nas zawsze - wiernym kibicom !

Do zobaczenia w przyszłym sezonie...