Kebab nam służy... - Podsumowanie 9 kolejki SKALH

Prawko-Perfect   3 - 0   Falafel Kebab

Po ogromie życzeń jakie otrzymujemy - święta Bożego Narodzenia nie "mają wyjścia" - są zobligowane do tego by być wesołymi i radosnymi, ale zawodnikom naszego Teamu było mało i postanowiliśmy to spotęgować ;-)

8:0 w dwumeczu z aktualnym mistrzem KALH czyli drużyną pod wodzą niejakiego Tortilli, która bądź co bądź, w dalszym ciągu jest jednym z pretendentów do mistrzostwa ligi winno zasługiwać na prawdziwy podziw i uznanie. Co prawda wynik 3:0 w meczu rundy rewanżowej może nie być tak mocno przekonywujący jak poprzednie spotkanie - dlatego należy do niego dodać notkę, że drużyna Prawko-Perfect od pierwszej do ostatniej minuty w pełni kontrolowała przebieg spotkania.

Stopień kontroli na parkiecie odzwierciedlają słowa jednego z sędziów - tu cytuję: "przepraszam, ale nie mam zwyczaju pośpieszać za piłką drużyny, która przegrywa..." xd   Tutaj podsumowaniem mojego podsumowania niech będzie odpowiedź do sędziego naszego zawodnika z numerem 13 przy wyniku 1:0 dla nas: "no, ale Panie sędzio - przyśpieszyć to, my tu przyjechaliśmy pograć w piłkę..." W tą niedzielę każdy z osobna i wszyscy razem pokazaliśmy, że faktycznie po to przyjechaliśmy - i że przy optymalnym składzie i dobrych dyspozycjach (brak klątw itp.) wychodzi nam to tak dobrze jak żadnej innej drużynie w Krośnie.

PS. Duże podziękowania dla Piotrka Reptaka za ten weekend - wiem każdy teraz myśli, że za grę... zupełnie nie, tu nie ma za bardzo za co dziękować xd ;-)) Piotruś - śliczne podsumowania piszesz, tu się sprawdzasz xd :D - dzięki Ci za to... i witaj w drużynie :)

PS2. Wesołych Świąt wszystkim, mordeczki! ;)

• Duduś Adam (B)
  • Kielar Bartosz