Mission Complete! - Podsumowanie 8 kolejki SKALH

Prawko-Perfect   6 - 3   Polonia Kopytowa

Koniec roku to okres wyjątkowy, w którym powinno wyjaśniać się wszelkie wątpliwości i niedopowiedzenia. Tak też i było w tym przypadku. Nasza drużyna postanowiła udowodnić Polonii Kopytowa jak wiele brakuje im jeszcze do Perfekcyjnego stylu gry jakim szczyci się nasz TEAM, a porażka z pierwszej kolejki to był tylko wypadek przy pracy.

Przeciwnicy pamiętając ciężką przeprawę z pierwszej kolejki przystąpili do meczu niezwykle skoncentrowani i zdeterminowani aby zachować miano niezwyciężonych. W tym oto dramatycznym momencie kiedy po pierwszej serii spotkań wszystkie pozostałe drużyny straciły już wiarę w możliwe zwycięstwo, pojawia się nasza drużyna niczym rycerz w lśniącej zbroi wkraczamy na "arenę" pewni swoich umiejętności i rozpoczyna się...

Widowisko okazuje się pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji. Niczym wytrawni bokserzy na ringu obie drużyny wyprowadzają szybkie "celne ciosy" - to z prawej, to z lewej strony, to blok, to kontra - i tak bez przerwy. Kto wie jakby zakończył się ten zażarty bój gdyby nie niezwykła heroiczność i poświęcenie naszego bramkarza, który dzielnie przyjmował niezliczoną ilość "ciosów" - to na szczękę, to na tors. Taki FILAR za naszymi plecami pozwolił nam w pełni skupić się na tym co robimy najlepiej: ATAK! - Piękne bramki Marcina, Dawida i Tomka przechyliły szalę zwycięstwa na naszą korzyść i pozwoliły z podniesionym czołem oraz w glorii chwały opuścić dzisiejsze pole bitwy.

Cel: REWANŻ
Rezultat: MISSION COMPLETE