Tylko zwycięstwo! - Zapowiedź 11 kolejki SKALH

W najbliższą sobotę nasza drużyna Prawko-Perfect rozegra na hali MOSiR w Krośnie swój jedenasty mecz bieżącego sezonu rozgrywek I ligi KALH.

Kolejka - 11 -
Przeciwnik WSŁF
Miejsce Krosno, ul. Bursaki - Hala Sportowa
Termin 29 grudzień 2018 (sobota) godz. 16:10

Obecny sezon 1 ligi wkracza w decydującą fazę. W grze o mistrza zostaje kilka zespołów między nimi jest Prawko-Perfect.

Przed nami kolejny weekend i kolejne kolejki naszej ligi halowej. Tym razem Perfekcyjni będą mierzyli się z outsiderem rozgrywek - ekipą WSŁF. Obydwie ekipy są na przeciwległych miejscach w tabeli. Ale to nie oznacza, że będzie łatwo. W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami nasz TEAM niespodziewanie męczył się i dopiero skuteczna końcówka spotkania przyniosła szczęśliwe zakończenie. Miejmy nadzieję, że tym razem uda nam się wygrać ten mecz bezproblemowo.

Aby się o tym przekonać musicie przyjść na mecz i sami się przekonać jak nam pójdzie. My postaramy się o dobry wynik, a Wy zapewnijcie dobrą atmosferę na trybunach.

Razem po mistrza !!!!!!!!

Na niezwykle emocjonujące spotkanie gorąco zapraszamy wszystkich naszych sympatyków.
Nie może Was zabraknąć !!!
Bardzo mocno liczymy na Wasz doping - do zobaczenia!

Autor: OB84