Ostatnia Valencja w tym roku... - Zapowiedź 12 kolejki SKALH

W najbliższą niedzielę nasza drużyna Prawko-Perfect rozegra na hali MOSiR w Krośnie swój dwunasty mecz bieżącego sezonu rozgrywek I ligi KALH.

Kolejka - 12 -
Przeciwnik Valencja Krosno
Miejsce Krosno, ul. Bursaki - Hala Sportowa
Termin 30 grudzień 2018 (niedziela) godz. 15:00

Z pewnością wszyscy zawodnicy i sympatycy naszej drużyny życzyliby sobie, aby zamazać wrażenie pozostawione po sobie po pierwszym meczu z Valencją gdzie padł remis 2:2.

Niestety jeśli chodzi o rozstrzygnięcie klasyfikacji najlepszych drużyn sezonu ligi KALH nie wszystko zależy od nas - jednak zdecydowanie musimy zrobić wszystko co w naszych "nogach", żeby po ostatnich dniach tego roku nie móc sobie piłkarsko niczego zarzucić.

Z niecierpliwością wyczekujemy ostatnich spotkań w sezonie, po których na pewno przyjdzie czas na Valencję innego rodzaju ;-)

Na niezwykle emocjonujące spotkanie gorąco zapraszamy wszystkich naszych sympatyków.
Nie może Was zabraknąć !!!
Bardzo mocno liczymy na Wasz doping - do zobaczenia!

Autor: MT9