Po Valencji... Piwo(sze) - Zapowiedź 13 kolejki SKALH

30 grudnia 2018 nasza drużyna Prawko-Perfect rozegra na hali MOSiR w Krośnie swój trzynasty mecz bieżącego sezonu rozgrywek I ligi KALH.

Kolejka - 13 -
Przeciwnik Piwosze
Miejsce Krosno, ul. Bursaki - Hala Sportowa
Termin 30 grudzień (niedziela) godz. 18:30

Już w najbliższą niedziele nie lada gratka dla fanów alkoholu. Dla naszej drużyny organizatorzy zaplanowali, jakkolwiek to nie zabrzmi, Valencję z Piwoszami XD.

Patrząc na to połączenie należy mocno trzymać kciuki, aby żaden z naszych zawodników nie obudził się w Sylwestra z kacem po słabym występie. Pamiętajmy, że ostatnimi wygranymi zafundowaliśmy sobie dobrą atmosferę w czasie Świąt. Dlaczego więc nie zrobić tego samego na koniec roku? :) - tym bardziej, że już raz w tym roku Piwosze uznali naszą wyższość.

Ps. Patrząc na to, że co najmniej kilku naszych zawodników jest dość mocna w alkoholowym fachu, można być spokojnym o wynik.

Na niezwykle emocjonujące spotkanie gorąco zapraszamy wszystkich naszych sympatyków.
Nie może Was zabraknąć !!!
Bardzo mocno liczymy na Wasz doping - do zobaczenia!

Autor: TT13