„Gastronomiczne” zwycięstwo - Podsumowanie 10 kolejki SKALH

Prawko-Perfect   4 - 1   DWF-Multigastro

Po pasjonującym meczu Prawko-Perfect pokonuje zespół DWF.

Początek meczu to groźne ataki przeciwnika, które powstrzymuje raz po raz nasz bramkarz do spółki z obroną. Z biegiem czasu widać jednak jak nasza drużyna z każdą minutą czuje się coraz lepiej na krośnieńskim parkiecie. Co tu dużo pisać… po jednej z wielu koronkowych akcji obejmujemy prowadzenie. W miarę upływu czasu przeciwnicy chcąc odrobić straty podejmują ryzyko i szybko trafiają na kontrę Perfekcyjnych.

Dalszy przebieg spotkania to konsekwentna gra - co owocuje kolejnymi bramkami. Niestety naszemu bramkarzowi nie udaje się zachować czystego konta, ponieważ jak to się mówi „gdzieś tam wpadła” bramka dla rywala. Pomimo wycofania bramkarza DWF i gry w przewadze pod koniec meczu - bronimy się świetnie i ostatecznie wygrywamy w stosunku 4:1.

Warto przypomnieć że dwie z bramek dla Perfekcyjnych wpadają po strzale głową! Także forma jest - trzeba więc iść za ciosem i starać się wygrywać kolejne spotkania.

• Bujacz Oktawian
  • Duduś Adam (B)