Z Valencją na szóstkę - Podsumowanie 12 kolejki SKALH

Prawko-Perfect   6 - 3   Valencja Krosno

W niedzielne popołudnie naszej drużynie przyszło zmierzyć się z zespołem Valencji, która z dorobkiem 12 punktów zajmowała 6 pozycje w tabeli I ligi KALH.

Zdecydowanie mecz ten mógł się podobać, bo nie można powiedzieć, żeby nasi przeciwnicy nie dawali z siebie wszystkiego nawet przez moment. Wszystkie nasze bramki padły po naprawdę koronkowych i kombinacyjnych akcjach, gdzie zadaniem tego kończącego akcję było tylko tzw. dostawienie nogi. Bramki dla przeciwników padały w ostatnich sekundach obydwu połówek spotkania, więc śmiało można powiedzieć, że przez cały czas trwania meczu kontrolowaliśmy jego przebieg, a finalnie na tablicy pojawił się wynik 6:3 dla Perfekcyjnych.

Najbardziej jednak cieszy fakt, że zdecydowanie przyjemnie było patrzeć na futsal jaki zaprezentowaliśmy w tym spotkaniu.

• Duduś Adam (B)
  • Kielar Bartosz