Planowe 3 punkty - Podsumowanie 11 kolejki SKALH

Prawko-Perfect   3 - 0   WSŁF

Przed meczem z WSŁF, każdy z nas wiedział, że łatwo nie będzie. Mimo tego, że w tabeli dzieli nas przepaść przeciwnik zawiesił poprzeczkę bardzo wysoko.

Wprawdzie początek meczu ułożył się dobrze dla nas, bo udaje nam się dosyć szybko strzelić gola i wyjść na prowadzenie. Jednak potem coś się zacięło. Nie ulega wątpliwości, że to my prowadzimy grę. Staramy się podwyższyć prowadzenie, ale piłka jak zaczarowana omija światło bramki przeciwnika. Nasi rywale dużo biegali i walczyli, ale nie udaje im się stworzyć większego zagrożenia pod naszą bramką. Mimo tego czuliśmy lekką niepewność, lekkie zdenerwowanie, bo jedna przypadkowa akcja WSŁF może diametralnie zmienić oblicze meczu. Dopiero w samej końcówce spotkania udaje nam się ostudzić emocje i podwyższyć prowadzenie. Dobijamy przeciwnika aplikując im kolejne dwa gole po składnych akcjach całej drużyny.

Ostatecznie wygrywamy 3:0, wynik zasłużony bo byliśmy lepszą drużyną.

• Bujacz Oktawian
  • Dziedzic Rafał