Wyjątkowo gorzki, piwny smak porażki... - Podsumowanie 13 kolejki SKALH

Prawko-Perfect   4 - 5   Piwosze

Mecz z Piwoszami miał przedłużyć szanse naszej drużyny na wywalczenie drugiego mistrzostwa w pierwszej lidze. Niestety nie udało nam się powtórzyć wyniku z pierwszej rundy tego sezonu kiedy to Prawko-Perfect pewnie zwyciężyło 5-2.

Świąteczno-Sylwestrowa absencja, problemy zdrowotne i pechowe, indywidualne błędy jednego z filarów naszej drużyny sprawiły, że odnieśliśmy 3 w tym sezonie porażkę. Bolesną tym bardziej, że po serii 5 zwycięstw (każde różnicą 3 bramek) m.in. z 3 najlepszymi do tej pory ekipami sezonu - przegrywamy z drużyną, której nazwę wielu naszych zawodników nosi głęboko w sercu ;-) Taki jest sport, takie jest brutalne piękno piłkarskiej rywalizacji.

PS. Miejmy nadzieję, że wynik ostatniego meczu i smak zakończenia sezonu sprawi, że znów polubimy złocisty trunek ;-)

• Bujacz Oktawian
  • Duduś Adam