Pojedynek z Jan-Kesami - Zapowiedź 14 kolejki SKALH

W najbliższą niedzielę nasza drużyna Prawko-Perfect rozegra na hali MOSiR w Krośnie swój ostatni mecz bieżącego sezonu rozgrywek I ligi KALH.

Kolejka - 14 -
Przeciwnik KS Jan-Kesi
Miejsce Krosno, ul. Bursaki - Hala Sportowa
Termin 27 styczeń 2019 (niedziela) godz. 17:35

Już w najbliższą niedzielę nasza drużyna Prawko-Perfect zmierzy się z ekipa Jan-Kesów.

Drużyna rywala do tej pory zgromadziła na swoim koncie 11 punktów co plasuje ją na przedostatnim miejscu w tabeli. W odmiennej sytuacji znajduje się nasza drużyna, która z dorobkiem 28 punktów wciąż walczy o najwyższe cele w lidze.

Pomimo tego, że nasze drużyny znajdują się na dwóch odmiennych biegunach tabeli, musimy podejść do tego spotkania w pełni zaangażowani i skoncentrowani, z wolą walki i z chęcią rewanżu za poprzedni mecz z tym rywalem w obecnym sezonie, w którym to niestety schodziliśmy z parkietu pokonani w wymiarze 1:3.

Miejmy nadzieję, że Perfekcyjni udanie zrewanżują się za tamto spotkanie, a przede wszystkim, że zafundują przyjemne dla oka widowisko wszystkim zgromadzonym sympatykom.

Na niezwykle emocjonujące spotkanie gorąco zapraszamy wszystkich naszych sympatyków.
Nie może Was zabraknąć !!!
Bardzo mocno liczymy na Wasz doping - do zobaczenia!

Autor: RD11