Jan-Kesi rozstrzelani... - Podsumowanie 14 kolejki SKALH

Prawko-Perfect   8 - 3   Jan-Kesi

W minioną niedzielę drużyna Prawko-Perfect rozegrała ostatnie spotkanie w krośnieńskiej 1 lidze SKALH. Poniżej prezentujemy krótkie podsumowanie spotkania.

Do meczu podchodzimy w pełni skoncentrowani i zaangażowani, ponieważ tylko wygrana pozwala nam przedłużyć nadzieję na zdobycie upragnionego mistrzostwa. Niestety w spotkanie lepiej wchodzą przeciwnicy, którzy niestety jako pierwsi wychodzą na prowadzenie. Ta bramka z całą pewnością podrażniła nasze ambicje i z każdą kolejną minutą nasza gra nabierała tempa co w niedługim czasie przeniosło skutek w postaci zdobycia wyrównującej bramki. Dalsza część spotkania to prawdziwy pokaz ofensywnej siły Perfekcyjnych - zdołaliśmy odwrócić losy spotkania, a prawie każdy wypad pod bramkę przeciwnika skutkował zdobyciem kolejnych goli. Spotkanie wygrywamy pewnym wynikiem 8:3.

Teraz pozostało już tylko czekać co na parkiecie zaprezentuje drużyna z Kopytowej, z którą przez cały sezon toczyliśmy bój o to kto będzie górą i zdobędzie mistrzostwo. Jak się później okazało Polonia na nasze nieszczęście pewnie wygrywa swoje spotkanie zostając mistrzem I ligi SKALH w sezonie 2018/19 czego im serdecznie gratulujemy! Z całą pewnością nie możemy być niezadowoleni z wysokiego drugiego miejsca w tabeli, ale w związku z tym, że do mistrzostwa zabrakło tak niewiele... pewien niedosyt jednak pozostał.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom za walkę i zaangażowanie w minionym już sezonie. Wszystkim naszym sympatykom za gorący doping, a rywalom za sportową walkę i wspólne czerpanie przyjemności z każdej chwili spędzonej na parkiecie.

Z niecierpliwością czekamy na następny fascynujący sezon. Do zobaczenia!

• Dziedzic Rafał
  • Dziedzicki Grzegorz