Zapowiedź Pucharu Ligi KALH

22 lutego 2019 nasza drużyna Prawko-Perfect rozegra na hali sportowej przy MZS nr 4 w Krośnie (Guzikówka) Puchar Ligi KALH.

Kolejka Puchar Ligi KALH
Przeciwnik Falafel Guzikówka , Piwosze , WSŁF
Miejsce Krosno, Guzikówka - Hala Sportowa
Termin 22 luty (piątek) od godz. 18:30

W najbliższy piątek czeka nas kolejna dawka emocji w związku z występem "Perfekcyjnych" - tym razem w Pucharze Ligi SKALH. Po emocjonującym sezonie, w którym wywalczyliśmy srebrne medale oraz tytuł vice-Mistrzów I Ligi SKALH otwiera się szansa na zdobycie jedynego pucharu, którego nie posiadamy jeszcze w swojej kolekcji.
W turnieju weźmie udział 4 drużyny:

1. Prawko-Perfect
  2. Falafel Kebab Osiedle Guzikówka
  3. Piwosze
  4. WSŁF

Wszystkie drużyny są nam bardzo dobrze znane, ponieważ to właśnie z nimi walczyliśmy o mistrzostwo I Ligi w tym sezonie.

Z Falafelem do tej pory mieliśmy okazję toczyć bitwę o punkty trzykrotnie. Bilans przedstawia się następująco:

• w poprzednim sezonie (I liga) -  musieliśmy uznać wyższość przeciwników w stosunku 1:4
  • w obecnym sezonie (I liga) - po perfekcyjnym meczu w naszym wykonaniu wygrywamy 5:0
  • w obecnym sezonie (I liga) - ponownie pewnie wygrywamy 3:0

Z Piwoszami na różnych szczeblach ligowych spotkaliśmy się dotychczas pięciokrotnie:

• w naszym 2 sezonie (II liga) – spotkanie nie należało do najłatwiejszych, ale ostatecznie udowodniliśmy swoją wyższość - wygrywając 4:2
  • w poprzednim sezonie (I liga) – w meczu granym bez bramkarza niespodziewanie ulegamy 1:4
  • w poprzednim sezonie (I liga) – w mocno okrojonym (6 osób z czego 3 kontuzjowanych) składzie remisujemy 2:2
  • w obecnym sezonie (I liga) - po w pełni kontrolowanym meczu wygrywamy 5:2
  • w obecnym sezonie (I liga) - pechowo nieznacznie ulegamy 4:5 co w konsekwencji niestety pozbawia nas szans na zdobycie mistrzostwa

Z ekipą WSŁF spotkaliśmy się dotychczas tylko dwukrotnie:

• w obecnym sezonie (I liga) - po magicznym "czasie na żądanie" wysoko wygrywamy 7:2
  • w obecnym sezonie (I liga) - spokojne, pewne zwycięstwo 3:0

Jak widać powyżej z wszystkimi drużynami aktualnie mamy dodatni bilans bezpośrednich spotkań. Jednakże Puchar Ligi rządzi się swoimi prawami i niewykluczone, że z tego właśnie powodu nie mamy go jeszcze w swojej bogatej kolekcji. Zmobilizujemy się zatem na pewno i zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby jak najszybciej zmienić ten stan i zakończyć bardzo udany sezon zdobyciem upragnionego trofeum !!!

Na niezwykle emocjonujący turniej gorąco zapraszamy wszystkich naszych sympatyków.
Nie może Was zabraknąć !!!
Bardzo mocno liczymy na Wasz doping - do zobaczenia!

Autor: GP8