Zaczynamy 8 sezon halowej ligi !!!

W najbliższą niedzielę rozpoczynamy rozgrywki dukielskiej halowej ligi DLH

Miejscem rozgrywek będzie:

• Hala Sportowa MOSiR w Dukli przy ul. Armii Krajowej 1a

Drużyna Prawko-Perfect w ten weekend rozpocznie zmagania w swoim 8 sezonie w Ligach Halowych. Do nowego sezonu podchodzimy z dużą ambicją i z całą pewnością będziemy chcieli walczyć o jak najwyższe cele.

W naszym ósmym sezonie wystąpimy w następującym składzie:

PRAWKO-PERFECT

1 - Adam Duduś (B)

3 - Artur Wojtoń

4 - Piotr Reptak

5 - Adrian Rajchel

6 - Radosław Ostrowski

7 - Dawid Tesznar

8 - Grzegorz Preisner (K)

9 - Marcin Tesznar

10 - Bartosz Kielar

11 - Rafał Dziedzic

13 - Tomasz Tesznar

25 - Grzegorz Dziedzicki

84 - Oktawian Bujacz

88 - Piotr Duduś

99 - Filip Filak (B)

Serdecznie zapraszamy naszych sympatyków do czynnego dopingowania oraz
odwiedzania naszego portalu poświęconego halowej piłce nożnej
.

Nie może Was tam zabraknąć ! Liczymy na Was !

W najbliższą niedzielę rozpoczynamy rozgrywki krośnieńskiej halowej ligi SKALH Wszystkie spotkania będą odbywały się w weekendy - zaczynając od najbliższego, a kończąc na wiosnę. Miejscem rozgrywek będzie: Hala Sportowa MOSiR w Krośnie przy ul. Bursaki Hala Sportowa w Krośnie przy ul. Kisielewskiego (Guzikówka) Drużyna Prawko-Perfect w ten weekend rozpocznie zmagania w swoim 7 sezonie w Ligach SKALH. Do nowego sezonu podchodzimy z dużą ambicją i z całą pewnością będziemy chcieli walczyć o jak najwyższe cele. W naszym siódmym sezonie wystąpimy w następującym składzie: PRAWKO-PERFECT 1 - Adam Duduś (B) 3 - Krzysztof Duduś 4 - Piotr Reptak 5 - Adrian Rajchel 6 - Radosław Ostrowski 7 - Dawid Tesznar 8 - Grzegorz Preisner (K) 9 - Marcin Tesznar 10 - Bartosz Kielar 11 - Rafał Dziedzic 13 - Tomasz Tesznar 25 - Grzegorz Dziedzicki 84 - Oktawian Bujacz 88 - Piotr Duduś 99 - Filip Filak (B) Serdecznie zapraszamy naszych sympatyków do czynnego dopingowania oraz odwiedzania naszego portalu poświęconego halowej piłce nożnej . Nie może Was tam zabraknąć ! Liczymy na Was ! (http://prawko-perfect.futbolowo.pl)